Кошик

Ваш кошик порожній

Форма входу

Пошук

Календар

«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Архів записів

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 41

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0















Навчальні заклади нового типу

 № п/п
 Назва закладу
 
Адреса закладу
 Телефон, електронна адреса
 Директор
 1Навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія" м.Горохів 45700 м.Горохів вул.Грушевського, 5а
  (03379)21-8-71 
nvk_gorohiv@ukr.net
Зінчук Володимир Володимирович

Навчальні заклади І-ІІІ ступенів

 № п/п 
Назва закладу

 Адреса закладу
 Телефон,
електронна адреса

 Директор
 1Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів м.Берестечко45765 м.Берестечко вул.Козацька, 17 (03379)95-2-76
berest_zosh@mail.ru
Мороз Надія Дмитрівна 
 2Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім.І.Я.Франка м.Горохів 45700 м.Горохів вул.Лисенка, 26 (03379)21-3-87 
timchukira@gmail.com
Савчук Віктор Миколайович 
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт.Мар'янівка  45744 смт.Мар'янівка вул.Соборна, 3(03379)90-2-40 
maryanschool@i.ua
Осоховська Ольга Богданівна 
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт.Сенкевичівка 45750 смт.Сенкевичівка вул.Шевченка, 23а (03379)99-7-93 
1senkevichivka@ukr.net
Долонська Галина Степанівна 
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Борочиче 45742 с.Борочиче вул.Шкільна, 5 (03379)90-2-55 
borotsh@yandex.ua
Калахан Марія Сергіївна 
 6Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Брани 45746 с.Брани вул.Центральна, 2 (03379)93-7-40 
brany1@mail.ru
Мороз Тамара Макарівна 
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Бужани 45770 с.Бужани вул.Шкільна, 1  (03379)93-5-40
MariaVolianuk@gmail.com
Шевчук Тетяна Іванівна 
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Вільхівка 45723 с.Вільхівка вул.Шкільна, 5 (03379)93-8-31 
vesssnyanka@mail.ru
Мартинюк Леонід Володимирович 
 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Горішнє45756 с.Горішнє вул.Шкільна, 2 (03379)97-7-38 
durektorka@yandex.ru
Маслічук Марія Іванівна 
10 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Звиняче 45725 с.Звиняче вул.Шкільна, 6 (03379)92-2-40 
zvynschool@mail.ru
Ройко Петро Миколайович 
11 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Колодеже 45751 с.Колодеже вул.Шкільна, 3 (03379)93-3-40 
kovalchyksan@gmail.com
Мигляс Світлана Володимирівна 
12 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Лобачівка 45760 с.Лобачівка вул.Шкільна, 10 (03379)94-5-40 
lobach_school@mail.ru
Сторожук Раїса Євгенівна 
 13Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Мерва 45766 с.Мерва вул.Б.Хмельницького, 4 (03379)97-5-85
mervaschool@ukr.net 
Гримайло Петро Павлович 
 14Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Мирне 45711 с.Мирне вул.Шкільна, 22 (03379)92-3-36 
murneschool@mail.ru
Климковецька Вікторія Миколаївна 
 15Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Новосілки 45754 с.Новосілки вул.Шкільна, 2 (03379)92-5-38 
novosilky_school@ukr.net
Стасевич Лілія Олександрівна 
16 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Озерці 45722 с.Озерці вул.Шкільна, 8 (03379)99-2-40 
ozercischool18@gmail.com
Дядюк Руслана Іванівна 
17 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Печихвости 45734 с.Печихвости вул.Шкліьна, 1 (03379)98-2-40 Пашкевич Лариса Ігорівна 
18 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Підбереззя 45730 с.Підбереззя вул.Центральна, 7  (03379)92-6-17
vtysko@mail.ru
Колесник Людмила Василівна 
 19Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Перемиль 45763 с.Перемиль вул.Шкільна, 25  (03379)97-9-40
t960@meta.ua
Пушкар Тамара Григорівна 
20 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Угринів 45715 с.Угринів вул.Шкільна, 20  (03379)92-1-40
vovkbogdan@yandex.ru
Дудко Євгенів Михайлівна 
 21Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Шклинь 45712 с.Шклинь вул.Центральна, 3 (03379)91-2-40 
vlasykserg@gmail.com
Власюк Сергій Миколайович 


Навчальні заклади І-ІІ ступенів

№ п/п Назва закладу  Адреса закладуТелефон,
електронна адреса 
Директор 
 1Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Бережанка 45713 с.Бережанка вул.Центральна, 5(03379)94-1-40 
mindiuk73@mail.ru
Міндюк Тетяна Іванівна 
 2Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Борисковичі 45748 с.Борисковичі вул.Шкільна, 1 (03379)93-7-50  Наумчук Лариса Петрівна
 3Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Ватинець 45710 с.Ватинець вул.Шкільна, 1 (03379)92-8-20 
vatunezka@mail.ru
Курилко Орина Анатоліївна 
 Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Галичани45745 с.Галичани вул.Шкільна, 2 (03379)91-8-40 
galuchanu_school@mail.ru
 Драгущак Марія Андріївна
 5Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Гектари 45725 с.Гектари вул.Шкільна, 20 (03379)95-2-22 
gektary.school@mail.ru
Семеринська Валентина Федорівна
Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Жабче 45753 с.Жабче вул.Шкільна, 1 (03379)93-3-15 
shabcheschool@mail.ru
Герман Василь Іванович 
Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Журавники 45737 вул.Журавники вул.Шкільна, 1 (03379)91-6-40 
scool.gyravniki@ukr.net
 Шеремета Світлана Володимирівна
Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Зелене 45762 с.Зелене вул.Шкільна, 2  (03379)97-6-55
zelene_school@mail.ru
Шелест Олександр Сергійович 
 9Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Квасів 45735 с.Квасів вул.Шкільна, 1  (03379)99-4-40
kvasov_school@meta.ua
 Дохнюк Тетяна Зіновіївна
10 Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Лемешів 45731 с.Лемешів вул.Шкільна, 2 (03379)99-1-40 
lemeschiv_school@ukr.net
Баранчук Іван Романович 
11 Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Мирків 45732 с.Мирків вул.Шкільна, 2 (03379)93-1-40
oleg_bachinsky@ukr.net
 Ящук Галина Володимирівна
 12Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Мислині 45754 с.Мислині вул.Шкільна, 10  (03379)92-5-40
myslyniscool@meta.ua
Мельник Василь Якимович 
 13Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Михлин 45714 с.Михлин вул.Пасічна, 3 (03379)98-1-40 
infoschool@ukr.net
Блаватна Валентина Олексіївна 
14  Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Охлопів45735 с.Охлопів вул.Шкільна, 5  (03379)99-4-45
ochlopov@meta.ua
Тимощук Людмила Михайлівна 
 15Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Ощів 45724 с.Ощів вул.Шкільна, 2 (03379)91-1-15 
oschivshkola@mail.ru
Притолюк Наталія Романівна 
16 Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Пірванче 45733 с.Пірванче вул.Перемоги, 1 (03379)93-4-40 
pirvanche@ukr.net
Боровський Андрій Олександрович 
17 Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Пустомити 45720 с.Пустомити вул.Шкільна, 1 (03379)91-4-40 
pustomiti.shkola@ya.ru
Ковтун Микола Степанович 
18 Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Рачин 45721 с.Рачин вул.Шкільна, 4  (03379)91-5-40
yuchimchyk@gmail.com
Курилюк Надія Сергіївна 
 19Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Ржищів  45771 с.Ржищів вул.Шкільна, 1 (03379)93-5-17
shankovskiy@gmail.com
 Шанковський Володимир Іванович
 20Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Сільце 45771 с.Сільце вул.Шкільна, 1а(03379)94-4-40 
siltse-school@rambler.ru
Вітинський Богдан Йосипович 
 21Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Скірче 45710 с.Скірче вул.Центральна, 1 (03379)92-8-40 
skirche_shkola@mail.ru
Франчук Ольна Яківна 
 22Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Скобелка 45703 с.Скобелка с.Луцька, 17 (03379)96-9-12
skob_school@ukr.net
Мельничук Ганна Петрівна 
23 Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Скригове 45722 с.Скригове вул.Центральна, 10 (03379)93-5-28
skrigovska@ukr.net
 Сусь Володимир Аркадійович
24Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Смолява 45761 с.Смолява вул.Шкільна, 4 (03379)97-6-40 
smolyavazosh@mail.ru
Маціюк Любов Вікторівна 
25 Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Стрільче 45734 с.Стрільче вул.Шкільна, 4 strilche@gmail.com Пашкевич Анатолій Гаврилович 
 26Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с.Холонів 45740 с.Холонів вул.Шкільна, 12 (03379)94-3-32 
shkola.holoniv@yandex.ua
Стаднік Руслан Анатолійович